oficiálna stránka víťazov ST. NICOLAUS 1. hokejovej ligy 2017/18 a 2018/19
Tiposliga - 68. kolo Pondelok, 26. apríl 2021
Michalovce
Poprad
Poprad
18:00
Info o cene Lístkov v sezóne 2021/2022

Štatistiky - tímoví lídri

Tipos liga- Tabuľka

Poradie
2
Zápasy
50
Výhry
34
Góly naši
155
Góly súper
113
Body
99

Novinky

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce utrpeli vo svojom druhom zápase Slovenského pohára prvú porážku, keď v košickej Steel aréne podľahli domácemu HC hladko 2:5.
Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili vo svojom prvom zápase B. skupiny Slovenského pohára na ľade prvoligového Martina hladko 5:1. Góly do siete tímu od Turca postupne zaznamenali Pavol Regenda, Tomáš Bokroš, Roman Žitný, Janne Keränen a gólovo sa presadil aj odchovanec martinského hokeja Peter Galamboš.
HK Dukla Ingema Michalovce ukončila try-out hráčov Pierre Crinon a Dominik Pas bez toho, aby došlo k uzavretiu zmluvy. Dukla by chcela poďakovať Crinonovi aj Pasovi za vynaložené úsilie a odvahu prísť do Michaloviec na try-out, aby sa ukázali v kvalitnejšej lige.
Tento týždeň odštartovala skupinová fáza Slovenského pohára, v ktorom budeme účinkovať aj my.
Už poznáme aj posledného súpera v Slovenskom pohári. Spolu s HK Dukla Ingema Michalovce, HC Košice, HC Prešov sa v skupine B Slovenského pohára predstaví HK Martin.
Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce utrpeli v rámci prípravy druhú porážku, keď na domácom ľade podľahli ďalšiemu účastníkovi Tipos Extraligy HC 05 Banská Bystrica hladko 1:4. O ich jediný gól sa postaral Bruno Mráz.

Fotogalérie

© 2017-20 HK DUKLA Ingema Michalovce
Všetky práva vyhradené.