oficiálna stránka víťazov ST. NICOLAUS 1. hokejovej ligy 2017/18 a 2018/19
Tiposliga - 32. kolo Piatok, 21. január 2022
Michalovce
Prešov
Prešov
19:30
Športový manažér Aittola končí

Štatistiky - tímoví lídri

Tipos liga- Tabuľka

Poradie
3
Zápasy
35
Výhry
20
Góly naši
96
Góly súper
98
Body
60

Novinky

Michalovská Dukla Ingema bude mať zastúpenie na zimných olympijských hráv v Pekingu. Do nominácie trénera Craiga Ramsaya sa totiž zmestil aj útočník Pavol Regenda. Pre odchovanca michalovského hokeja to bude prvý ve
Hokejisti HK Dukla Michalovce zvíťazili v 30. kole Tipos extraligy nad MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:1. Bolo to pre nich už šieste víťazstvo za sebou.
Vyjadrenie HK Dukla Ingema Michalovce ku včerajšiemu pozápasového incidentu.
Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v 29. kole Tipos extraligy nad HK Spišská Nová Ves 3:2. Na všetkých troch góloch domácich sa podieľal útočník Pavol Regenda. Pre Michalovce to bolo už piate víťazstvo po sebe, pričom tri z nich boli práve nad Spišiakmi.
Najnovšou akvizíciou v našom kádri je poľský reprezentačný útočník Martin Przygodzki. Tridsaťročný rodák z Trenčína, ktorý reprezentuje Poľsko, naposledy hrával v Zaglebie Sosnowiec, kde v 26 zápasov zaknihoval 16 bodov za sedem gólov a deväť asistencií.
V našom kádri nastáva ďalšia zmena. V rámci výmeny odchádza do extraligovej Banskej Bystrice obranca Matej Bača. Spod Urpína k nám prichádza 23-ročný útočník Matej Galbavý.

Fotogalérie

© 2017-20 HK DUKLA Ingema Michalovce
Všetky práva vyhradené.